• Twoja gra. Twój język. Twój wybór.

  Oczekiwanie może być satysfakcjonujące, ale nie wtedy, gdy chcesz zagrać w grę na Androida w swoim ojczystym języku. Czasami gra może być dostępna w języku, który można zrozumieć. Dzięki funkcji tłumaczenia w czasie rzeczywistym BlueStacks możesz pominąć męczące czekanie. Teraz możesz tłumaczyć gry na Androida w czasie rzeczywistym i grać w jednym z języków obsługiwanych przez BlueStacks.
 • Śledź historię

  Istnieje wiele fascynujących gier azjatyckich z Korei, Chin i Japonii, które często są wydawane tylko na określone rynki azjatyckie. Funkcja tłumaczenia w czasie rzeczywistym eliminuje barierę w zrozumieniu tych gier, tłumacząc je natychmiast na różne języki.
  Real Time Translation Feature
 • Zrozumienie tekstu wyświetlanego na ekranie

  Wiele azjatyckich gier, takich jak LifeAfter, wyświetla dużo tekstu na ekranie gry. Jeśli nie znasz języka, trudno jest przejść dalej. Dzięki BlueStacks możesz pokonać tę przeszkodę i zrozumieć tekst.
  Real Time Translation Feature
 • Zrozum historię

  W wielu grach ważne jest, aby śledzić podstawową historię, którą bohaterowie opowiadają za pośrednictwem dialogów na ekranie. Jeśli grasz w te gry na BlueStacks, nie musisz czekać na wydanie wersji globalnej w języku angielskim.
  Real Time Translation Feature
 • Ekran nakładki. Dla wszystkich przetłumaczonych tekstów.

  Za każdym razem, gdy używasz BlueStacks do tłumaczenia dowolnego tekstu w grze, jest on wyświetlany jako zrzut ekranu (obraz lub nakładka). Ponieważ gra działa w tle, aby wrócić do gry, musisz zamknąć obraz, co może kosztować kilka cennych sekund. Dlatego zaleca się unikanie korzystania z funkcji tłumaczenia w czasie rzeczywistym podczas aktywnej walki.
  Real Time Translation Feature

Jak tłumaczyć?

Aby rozpocząć tłumaczenie, musisz użyć następującego skrótu: Ctrl + Shift + L

Kroki
 • Real Time Translation Feature

  Uruchom grę, w którą chcesz grać w swoim ulubionym języku

 • Real Time Translation Feature

  Naciśnij Ctrl + Shift + L, aby przetłumaczyć

Real Time Translation First Asset